Follow Us

Anonimowa wysyłka kwiatów

Anonimowa wysyłka kwiatów

Internetowe kwiaciarnie umożliwiają wysłanie kwiatów do wybranej przez siebie osoby w sposób w pełni anonimowy. Jeśli ktoś nie chce podawać swoich danych personalnych osobie obdarowanej to i tak taka dostawa kwiatów może zostać zrealizowana.

W ten sposób można zrobić komuś dosyć miła niespodziankę. Jeśli ktoś ma jednak takie życzenie to zawsze może też bukiety czy inne wysłane przez siebie prezenty i drobne podarunki tego typu oznaczyć po prostu specjalnymi liścikami.

Zaliczka

Poczta kwiatowaObecnie oczywiście jednak żadna kwiaciarnia internetowa nie zrealizuje zamówienia zanim nie otrzyma za nie zapłaty. Nie ma już możliwości płacenia w takich miejscach gotówką, tak więc nawet jeśli nie podaje się swoich danych podczas samego składania zamówienia to i tak każda kwiaciarnia uzyskuje informacje takie jak na przykład numer konta, z którego płatność została dokonana. Jest to ważne bo nie zawsze wysyłka kwiatów jest tylko miłym gestem czy też prezentem niespodzianką. Czasem w ten sposób obdarowywane mogą być osoby, które wcale tego nie chcą. Chodzi tutaj oczywiście w dużej mierze o stalking, który od całkiem niedawna jest w naszym kraju karalny. Jest to dosyć nowy rodzaj przestępstwa, które zakwalifikować można jako pewien rodzaj znęcania psychicznego.

Rejestrowanie zamówień

Kwiaty na zamówienieObejmuje to na przykład nachodzenie ofiary, ciągłe wydzwanianie do niej czy też chociażby i wysyłanie takich niechcianych prezentów. Dlatego też wszystkie operacje, które realizowane są przez e kwiaty muszą być odpowiednio rejestrowane. Możliwe jest wysłanie kwiatów, w niektórych firmach nie przez Internet, a po prostu z kwiaciarni, o ile w naszym regionie znajduje się kwiaciarnia, która takie usługi realizuje lub jest to kwiaciarnia, która jest członkiem sieci internetowych kwiaciarni, zajmujących się wysyłką kwiatów. Wykupując taką usługę na miejscu mamy możliwość zobaczenia kwiatów na żywo. Pracownicy kwiaciarni mogą pomóc nam w skomponowaniu odpowiedniego, wybranego przez nas bukietu kwiatowego. Takie bukiety na żywo prezentować mogą się zupełnie inaczej niż na fotografiach w Internecie.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz