Follow Us

Czy warto zostać ajentem Żabki?

Czy warto zostać ajentem Żabki?

Czy warto zostać ajentem sieci Żabka? Na to pytanie, postanowiliśmy odpowiedzieć w poniższych kilku zdaniach. Mamy nadzieję, że w ten sposób przybliżymy temat wszystkim, którzy myślą o takiej formie współpracy.

Na początek – czym jest ajencja?

Co to oznacza, że zostajesz ajentem? W dużym skrócie i w sporym uproszczeniu, oznacza to po prostu tyle, że… stajesz się właścicielem sklepu. Pamiętaj jednak, że w przeciwieństwie do konkurencji, nie musisz dbać o marketing, planowanie czy zakup odpowiednich towarów. Za wszystko odpowiada Żabka Polska a konkretnie – grupa związanych z nią specjalistów. Twoim zadaniem, jest przygotowanie odpowiedniego „terenu” pod Twoją działalność. Reszta zależy już od Ciebie…

Co Ci daje umowa ajencyjna?

Podpisanie umowy ajencyjnej z Żabką, daje Ci ogromne szanse rozwoju gospodarczego. Spójrz na mapę Twojego miasta i sprawdź, ile jest w nim Żabek. Praktycznie każda z nich, funkcjonuje na zasadach umów ajencyjnych. Jak więc łatwo się domyślić, nie jesteś pierwszy ani ostatni. Skoro setki ludzi odniosły sukces, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś odniósł go i Ty.

Tym bardziej, że jako ajent Żabki masz prawo do wszechstronnego wsparcia. Chodzi tu przede wszystkim o wsparcie marketingowe, ale też o bardzo zaawansowane wsparcie merytoryczne. Nie martw się. Sieć Żabka nie zostawi Cię samego. Przekonasz się, że dzięki naszym specjalistom, Twoja działalność gospodarcza nabierze rozpędu. My mamy markę, doświadczenie i naprawdę duże środki. Ty masz pomysł, nieruchomość i chęć do współpracy. Dlaczego jeszcze się na nią nie zdecydowaliśmy?

Nie martw się opiniami!

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z naszą siecią sklepów, to najprawdopodobniej… szukałeś na ten temat opinii w internecie. Czego się dowiedziałeś? Jedni chwalą sobie taką współpracę a inni jej żałują. Kogo teraz posłuchasz?

Jeśli masz wątpliwości, najlepiej porozmawiaj z naszymi specjalistami. Oni doradzą Ci, jak będzie wyglądać ścieżka współpracy z naszą siecią. Praca dla sieci Żabka to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Dlatego potrzebujemy do niej kogoś takiego jak właśnie Ty.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz