Follow Us

Czym są kalkulatory OC i AC?

Czym są kalkulatory OC i AC?

Lubimy ułatwiać sobie życie, dlatego kalkulator OC AC, to rozsądny wybór, dla każdego, kto jest zainteresowany kupnem polisy samochodowej. Szybko i bez wychodzenia z domu jesteśmy w stanie porównać przeróżne oferty wielu firm i wybrać tę, która jest dla nas najkorzystniejsza.

Niegdyś musieliśmy to robić sami wnikliwie czytać oferty i wybierać nasze te, które wydają nam się opłacalne -proces ten był nie tylko żmudny, ale i wiązał się z utratą cennego czasu. Dziś możemy to zrobić dosłownie w moment, a zaoszczędzone pieniądze i czas poświęcić na coś innego!

Jak działa kalkulator OC AC?

Kalkulator OC AC działa na zasadzie porównywania i wyboru najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej dostosowanej dla konkretnego samochodu i kierowcy.
Kalkulator bierze pod uwagę takie parametry jak: rok produkcji samochodu, marka samochodu, model samochodu, przeznaczenie samochodu, typ samochodu, miejsce parkowania samochodu w nocy, liczbę ubezpieczeń antywłamaniowych, ale i liczbę przejechanych kilometrów.
Ważne są także informacje dotyczące klienta, czyli kierowcy samochodu. W kalkulatorach podajemy wiek, płeć, miejsce zamieszkania, roczną liczbę przejechanych kilometrów, a także rok wydania prawa jazdy.

Na podstawie tych wszystkich danych wybierane są oferty najkorzystniejsze dla nas. Nie da się ukryć, że to rozwiązanie niezwykle wygodna, bo pozwala nam zapoznać się z dobrymi ofertami, przy jednoczesnej oszczędności czasu poświęconego na ich wyszukiwanie. Wystarczy tylko uzupełnić wszystkie dane w kalkulatorze i poczekać kilka sekund, by móc przeglądać zupełnie za darmo konkretną ofertę dostosowaną do naszych potrzeb. Bez konieczności płacenia agentowi ubezpieczeniowemu. Najważniejsze informacje mamy podane na tacy, a w razie jakichkolwiek wątpliwości możemy znaleźć numer infolinii do interesującego nas ubezpieczyciela i zadać nurtujące nas pytania.

Kalkulatory OC i AC to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Wygodne, oszczędzające czas i dopasowane do klienta. To koniec żmudnych poszukiwań, opłat dodatkowych dla agenta czy tonięcia w niepotrzebnych papierach. Wystarczy zrobić sobie kawy, usiąść przed komputerem, wpisać parę danych i już. A to wszystko odbędzie się szybciej, nim wystygnie nam kawa!

Oblicz wysokość swojego ubezpieczenia https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz