Follow Us

Dobre ubezpieczenie narciarskie

Dobre ubezpieczenie narciarskie

Każdy, kto decyduje się na wykupienie polisy dla narciarzy z pewnością chce, aby było to ubezpieczenie naprawdę dobre. Dzisiaj na rynku działa naprawdę mnóstwo ubezpieczycieli, którzy znacznie różnią się między sobą, jeśli chodzi o ofertę kierowaną do klientów. Poniżej prezentujemy składowe dobrego ubezpieczenia dla narciarzy, które z całą pewnością uznać można za elementy podstawowe.

Ubezpieczenie NNW

To w przypadku narciarzy absolutna podstawa. Ten rodzaj ubezpieczenia zapewnia nam wypłatę odszkodowania, jeśli na wypadek zdarzenia na stoku złamiemy na przykład rękę. Ubezpieczenie NNW to bowiem nic innego jak ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwym wypadków. Warto podkreślić, że w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej odszkodowanie dostaje osoba uposażona.

Ubezpieczenie Assistance

Jeżeli na narty wybieramy się z rodziną, a do tego podróżujemy własnym samochodem, ta opcja jest idealna. Pakiet Assistance sprawia, że niezależnie od tego, gdzie jedziemy, możemy czuć się naprawdę bezpiecznie. W przypadku awarii auta towarzystwo ubezpieczeniowe pospieszy nam z pomocą. W tym wypadku liczyć można na przykład na szybki przyjazd pomocy drogowej, auto zastępcze oraz nocleg w hotelu znajdującym się najbliżej miejsca, w którym przydarzyła się nam awaria.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej ma w przypadku narciarzy naprawdę wielkie znaczenie. Trzeba pamiętać, że pobyt na stoku zawsze może skończyć się najechaniem na innego narciarza. Jeżeli nic mu się nie stanie, to nie ma problemu. Gorzej, kiedy uszkodzimy mu sprzęt lub sam narciarz dozna poważnych obrażeń. Wówczas może oczekiwać od nas rekompensaty. W takim wypadku żądania finansowe pokryte zostaną z polisy OC, a my nie będziemy musieli martwić się tym, czy stać nas na uregulowanie należności.

Dobre ubezpieczenie narciarskie gwarantuje solidną ochronę każdemu miłośnikowi białego szaleństwa. Dzisiaj coraz więcej osób jest świadomych tego, jak ważne jest wykupienie polisy przed wyjazdem na narty. Pozwala ona czuć się bezpiecznie ze względu na to, co dzieje się na stoku.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz