Follow Us

Moją firmę wzmacniają przesyłki paletowe

Moją firmę wzmacniają przesyłki paletoweMoja firma rozwijała się dosyć dobrze. Byłem zadowolony z pracujących u mnie ludzi, a miny zadowolonych klientów wskazywały na to, że i oni doceniają moją pracę. Jednak wciąż miałem niedosyt, no i życie nie było jeszcze na takim poziomie, jakbym chciał. Dlatego pomyślałem, żeby otworzyć także sklep internetowy i sprzedawać nasze towary wysyłkowo.

Tu pojawiał się problem. Były to duże gabaryty i wymagały, by być nadawane, jako przesyłki paletowe. Dzwoniłem do różnych firm kurierskich, ale albo nie mieli takiej usługi, albo cena całkowicie przekraczała jej realną wartość. Ale przecież musi istnieć firma, która sprosta moim wymaganiom. Skoro jest zapotrzebowanie, ktoś musiał się tym zająć. Wkrótce przekonałem się, że miałem rację.

Cena przesyłek paletowych

Odnalazłem w Internecie firmę, o której opinie były doskonałe, a ceny przystępne. Niebawem miałem to sprawdzić. Jedno było pewne. Mieli oni tanie przesyłki kurierskie paletowe. Zwróciłem się do firmy z zapytaniem ofertowym. Gdy przyszła odpowiedź – nie mogłem uwierzyć. Te przesyłki były naprawdę na każdą kieszeń. Pozostawało tylko pytanie o jakość usług. Ruszyła zatem sprzedaż internetowa i niemal natychmiast miałem klienta – z drugiego końca Polski. Zamówiłem transport palet i z bijącym sercem czekałem na potwierdzenie od klienta, czy wszystko jest w porządku i czy nie tylko podoba mu się towar, ale także czy został dowieziony cały i na czas. Miałem nadzieję, że tak jest. Od tego bowiem zależała przyszłość moja i mojego zespołu. Chciałem zatrudnić jeszcze kilka osób i cieszyć się coraz lepszymi pieniędzmi. Byłem naprawdę miło zaskoczony. Firma spisała się na medal. Przesyłki paletowe okazały się strzałem w dziesiątkę.

Opinię na temat firm transportowych

Sam napisałem na stronie internetowej firmy doskonałą opinię. Wiedziałem, że jeśli będą mieli klientów – ich usługi jeszcze się poprawią. Współpracuję z tą firmą kurierską od wielu lat. Nigdy mnie nie zawiedli. Polecam ich znajomym sprzedawcom, korzystającym z tego, by transport palet był nie tylko szybki, ale też tani i dobry jakościowo.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz