Follow Us

Office 365 – możliwość pracy z dowolnego miejsca

Office 365 – możliwość pracy z dowolnego miejsca

Znaczenie pracy zdalnej jest na dzisiejszym rynku coraz większe i dotyczy nie tylko pracowników, którzy pracują zdalnie na co dzień, ale także tych, którzy będąc poza biurem, chcą mieć możliwość korzystania z pracy biurowej. Oprogramowanie, które stwarza szereg możliwości tego typu jest właśnie office 365 enterprise e1, który po pierwsze daje wszystkie możliwości, które daje standardowy pakiet Office, zainstalowany w sposób tradycyjny na stacji roboczej.

Office 365 – możliwość pracy z dowolnego miejscaDodatkowo natomiast pojawia się możliwość skorzystania z szeregu dodatkowych opcji związanych z tego typu oprogramowaniem. Przykładem jest tutaj możliwość współdzielenia oraz udostępniania dokumentów, pomiędzy użytkownikami biznesowymi w oparciu o uprawnienia nadawane w firmie, jak również w tym pakiecie pojawia się możliwość szybkiego komunikowania się użytkowników biznesowych.

W przewidzianej dla dużych korporacji wersji office 365 enterprise e1 nie ma limitu użytkowników, którzy mogą w danej organizacji korzystać z tego typu aplikacji. W pakietach Office 365 przewidzianych dla mniejszych przedsiębiorstw typowym ograniczeniem jest maksymalny limit użytkowników wynoszący 300 zarejestrowanych użytkowników.

Podstawową zaletą office 365 enterprise e1 jest to, że całe oprogramowanie dostępne jest chmurze, tak więc pracownicy firmy, która z tego rozwiązania korzysta, mają dostęp do niezbędnego oprogramowania biurowego w zasadzie w dowolnie wybranym momencie. Nawet jeśli w danym momencie nie korzystają z komputera firmowego, czy też chcą mieć dostęp do swoich narzędzi nawet za pośrednictwem urządzenia mobilnego takiego jak tablet czy nowoczesny telefon komórkowy.

Nie wymaga to już instalacji oprogramowania Office osobno na każdym urządzeniu, które będzie wykorzystywane do pracy zdalnej.  Jest to ogromne ułatwienie nie tylko dla użytkowników końcowych, którzy chcą z pakietu office 365 enterprise e1 korzystać w swojej codziennej pracy, ale także dla samej firmy, gdyż zarządzanie wszelkiego rodzaju uprawnieniami oraz udostępnianie odpowiednich aplikacji i dokumentów jest o wiele łatwiejsze i może być realizowane zdecydowanie szybciej.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz