Follow Us

Paczki dla i od emigrantów

Paczki dla i od emigrantów

Czy ktoś z Twoich bliskich przebywa w Anglii lub Niemczech? Jeśli tak, możemy rozwiązać jeden z Twoich problemów. Nie ukrywajmy, że sytuacja w Polsce przez ostatnie kilkanaście lat nie jest kolorowa. Większość polskich rodzin została zmuszona przez życie do emigracji w poszukiwaniu jakiejkolwiek pracy, bądź też pracy lepiej płatnej. 

Ponad 2 miliony Polaków mieszka obecnie za granicą. Jesteś jednym z nich? A może to Twój bliski musiał opuścić rodzinne strony, chcąc wyżywić rodzinę? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco – chcemy zapewnić Cię, że znamy Twój ból i tęsknotę.

Przesyłki zagraniczne

W dobie emigracji, rozwiązujemy problemy wielu rodzin, w których obecni są emigranci. Jeśli Ty również potrzebujesz coś przesłać do bliskiej Ci osoby, możemy Ci w tym pomóc. Oferujemy przesyłki do Anglii, paczki do Niemiec, jak również w drugą stronę – paczki do Polski. Długa rozłąka, na jaką jesteście narażeni, może być chociaż trochę mniej problemowa, jeśli możesz w ten sposób wymienić przydatne obu stronom przedmioty, biorąc pod uwagę częstotliwość przyjazdów przeciętnego Polaka na emigracji do rodzimego kraju.

Teraz to nie problem, jeśli Twój mąż zapomniał czegoś z domu, jeśli chcesz zrobić mu niespodziankę, bądź też raz na jakiś czas wysłać mu przedmiot przypominający wspólne, szczęśliwe chwile.

Nie jest również problemem wysyłka paczki do Polski, w której zawrzesz nowe buty dla dziecka, uroczy prezent dla żony, bądź też prześlesz rodzicom niedostępne w Polsce rzeczy.

Wybór przewoźnika

Jeśli kiedykolwiek chciałeś wysłać jakąś paczkę do między tymi krajami, z pewnością miałeś lepsze lub gorsze doświadczenia z różnymi przewoźnikami, bądź prosiłeś o pomoc znajome Ci osoby. Właśnie dla Ciebie istniejemy. Oferujemy terminowość, która w wielu przypadkach jest tragiczna, a także dostarczalność, która powinna być podstawą.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, z pewnością uznasz, że to bardzo interesująca opcja, która pomoże Ci rozwiązać wiele problemów. Zachęcamy do kontaktu i wysłania przesyłki do Anglii, bądź paczki do Niemiec. Najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz