Follow Us

Wysyłka prezentów kurierem

Wysyłka prezentów kurierem

Za pośrednictwem specjalnych firm można wysyłać wiele różnorodnych prezentów nie tylko w kraju, ale też i poza jego granicami. Przodują w tym firmy takie jak kwiaciarnia online. Są to firmy w przypadku których można jednak wysyłać nie tylko kwiaty ale też i innego rodzaju prezenty.

Prezenty wybiera się dokładnie w taki sam sposób jak kwiaty. Być może jeszcze wygodniej bo wybór jest nieco prostszy. Osoby, które nie znają się na kwiatach mogą być niekiedy po prostu przytłoczone mnogością ofert, które maja nowoczesne kwiaciarnie internetowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby też wysłać kwiaty razem z prezentem, który wybierzemy.

Rabaty

KwiatyW niektórych kwiaciarniach jeśli wartość całości zamówienia przekroczy określoną kwotę to można też liczyć na zniżkę, co może być zachętą do tego aby dołączyć jeszcze jakiś prezent. Najbardziej typowe są oczywiście elegancko zapakowane czekoladki, które zostaną wręczone wraz z zamówionymi kwiatami. Jeśli chcemy dokonać takiego właśnie zamówienia to powinniśmy sprawdzić co mają do zaoferowania kwiaciarnie internetowe. Najlepiej jest wybierać spośród dużych kwiaciarni internetowych. Tam i wybór kwiatów i wybór samych prezentów, które będziemy chcieli do kwiatów dołączyć będzie zdecydowanie większy. Jeśli nie zdecydujemy się na dokonanie takiego wyboru za pośrednictwem strony internetowej to zawsze możemy poradzić się konsultanta.

Obsługa telefoniczna

Kwiaciarnia internetowaNależy jednak pamiętać, że konsultanci są w stanie obsługiwać klientów tylko w określonych godzinach, podczas gdy strona internetowa, którą ma kwiaciarnia wysyłkowa funkcjonuje cały czas co oznacza, że zamówienia mogą być składane w zasadzie w dowolnym, wybranym przez nas terminie. Bardzo ważny jest też czas realizacji. O ile firma kurierska jest w stanie dotrzeć w dane miejsce dosyć szybko, to pozostaje jeszcze kwestia przygotowania kwiatów i ich wysyłki w dane miejsce. Im większa jest sieć kwiaciarni internetowych tym oczywiście zdecydowanie szybciej realizowane jest takie zmówienie. Typowy czas realizacji takiego zamówienia to okres od 2 do 5 dni, z tym że dostawę w ciągu 2 dni lub krócej są w stanie zagwarantować tylko niektóre kwiaciarnie internetowe.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz